Круїз контроль

Цены, общая информация, комплектация, характеристики, общая информация по модели Рено Лоджи
Ответить
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Круїз контроль

Сообщение Diesel Draft »

Привіт,

Поясніть, в багатьох оглядах пише, що в Лоджі йде Круїз Контроль як доп, а реально його нема. Це якась різниця між версіями для різних країн?
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Круїз контроль

Сообщение Эндрю »

Привіт. В мене авто 2013 року в максимальній комплектаціі. В наявності функція "Обмежувач швидкості" з клавішею регулювання на рулі. В оглядових публікаціях цю функцію називали круіз контроль, хоча насправді все навпаки - ця функція не дає розігнати авто вище заданоі швидкості, але педаль газу має бути натиснутою, інакше авто зповільнює рух. Стосовно автомобілів 2015 року виробництва уточнюйте у дилерів, можливо щось змінилось.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Круїз контроль

Сообщение Diesel Draft »

На авто нема. Просто здивувало що в оглядах воно зустрічаться часто.

Доречі бачив що круизконтроль продається окремо. Як думаєте, є смисл?
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Круїз контроль

Сообщение Эндрю »

Досвіду користування не маю, але із відгуків знайомих зрозумів, що в Україні особливо немає де ним користуватись (хіба Житомир-Київ або Київ - Одеса). Тому особисто я за окрему плату його б не брав. :o
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Круїз контроль

Сообщение Diesel Draft »

Був сьогодні в салоні, дивився на свою машину (чекаю поки доки зроблять). В мен естоїть обмежувач і круїз контроль. Консультат тоже здивувався.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Круїз контроль

Сообщение Эндрю »

Після отримання авто, переконайся в наявності круіз-контроля. Мені сьогдні в салоні сказали, що його в Лоджі немає. :shock: Вітаємо нового власника Lodgy.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Круїз контроль

Сообщение Diesel Draft »

Обіцяв розповісти про круїз. Не знаю від чого це залежить і з якого часу його ставлять але в мене він є, хоча навіть ділер не знав про його існування.

Вмикається він на тому самому місці, де є обмежувач швидкості. Обмежувач в ліву сторону, круїз в праву (або наоборот) , а по середині виключено.
Изображение

На рулі є дві пари кнопок. Звілва + -, для виставлення швидкості або ліміту. Справа R i O відповідно для включення або виключення дії круїзу чи обмежувача. Якщо ти їдеш на круїзі і пригальмував то він відключається, якщо ти нажмеш на R то він знов ключення на колишню швидкість

Изображение

Тепер питання чи я його використовою. Я наїздив 2000 км тільки. Використовува на трасі Київ - Чоп на ділянкі Львів - Стрий. Чуток страшно їхати, таке відчуття що ти не котролюєш машину. Але нога дійсно відпочиває.
Ответить

Вернуться в «Дилеры, Комплектация»