Щетки стеклоочистителя (дворники) и крепление

Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Rulyk »

купив собі Heyner Hybrid 65 і 40 см. Дуже добре вишло, чистять добре і більшу площу, не скриплять, не чіпляються один за одного в нормальних умовах експлуатації. Проте є один момент, коли чіпляються: якщо заглушити мотор в той момент, коли двірники в русі, то будуть чіплятись при наступному русі зі стартової позиції. Тільки один раз, а далі нормально.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Эндрю »

Я нарешті теж собі взяв Heyner hybryde, але в мене за три дні, коли був дощ, вони разів 5, при старті, чіплялись один за одного. Тому я, маючи можливість, замінив 65 см на 60 см. :cry: Ось так вийшло.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Diesel Draft »

Сьогодні нарешті випав перший нормальний снігу у Львові. Вікна не відкриваються, бризговики примерзли і задубіли. Хочу міняти на зимові, що порекомендуєте, що актуально зараз?
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Rulyk »

Эндрю писал(а):Я нарешті теж собі взяв Heyner hybryde, але в мене за три дні, коли був дощ, вони разів 5, при старті, чіплялись один за одного. Тому я, маючи можливість, замінив 65 см на 60 см. :cry: Ось так вийшло.
Можливо не до кінця були вставленні вкріплення. я як свої ставив, то думав, що зломлю.
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Rulyk »

Diesel Draft писал(а):Сьогодні нарешті випав перший нормальний снігу у Львові. Вікна не відкриваються, бризговики примерзли і задубіли. Хочу міняти на зимові, що порекомендуєте, що актуально зараз?
Про які бризговики йде мова і яке бризговики (в моєму розумінні ті, що за колесами) впливають на відкривання вікон?
Поясніть, що мали на увазі.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Эндрю »

Думаю колега помилився, і мав на увазі склоочисники. До речі хочу усіх застерегти - при заміні скло очисних щіток, не полініться - покладіть на скло цупкий картон або м'яку і щільну ганчірку. Мій товариш при заміні щіток, не втримав ричаг і він (ричаг) вдарив по склу. В результаті павутина тріщин, яка вже не виправляється. БУДЬТЕ УВАЖНІ. А стосовно виробника щіток, то я порадив усім знайомим і собі поклав Heyner hybryde. На службовому авто рік відходили без полос і скрипу. Рекомендую. :!:
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Тимофей-Днепр
Сообщения: 258
Зарегистрирован: 12 окт 2013, 14:48
Откуда: Украина, Днепропетровск

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Тимофей-Днепр »

Эндрю писал(а):Думаю колега помилився, і мав на увазі склоочисники. До речі хочу усіх застерегти - при заміні скло очисних щіток, не полініться - покладіть на скло цупкий картон або м'яку і щільну ганчірку. Мій товариш при заміні щіток, не втримав ричаг і він (ричаг) вдарив по склу. В результаті павутина тріщин, яка вже не виправляється. БУДЬТЕ УВАЖНІ. А стосовно виробника щіток, то я порадив усім знайомим і собі поклав Heyner hybryde. На службовому авто рік відходили без полос і скрипу. Рекомендую. :!:
Підтримую! Склоочисниками Heyner hybryde дуже задоволений.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Diesel Draft »

Дякую. Дійсно опечатався
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Rulyk »

А хто міняв задній склоочисник? Які там параметри підкажіть і як замінити. Гугл не рулить. :?:
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Щетки стеклоочистителя (дворники).

Сообщение Эндрю »

Rulyk писал(а):А хто міняв задній склоочисник? Які там параметри підкажіть і як замінити. Гугл не рулить. :?:
Варіант 1 - купити на метраж (необхідної довжини) резинку і замінити її, залишивши старий каркас.
Варіант 2 - деякі виробники пропонують склоочисники на заднє скло, наприклад тут
P.S. А гугл все так же РУЛить. :lol:
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Ответить

Вернуться в «Эксплуатация Renault Lodgy»