Как обновить навигацию на медианав?

Установка музыки, сигнализации, обсуждение автомобильной аудио- и видео-аппаратуры
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Как обновить навигацию на медианав?

Сообщение Эндрю »

На ютюбе полно видеороликов.
Если аппарат включается и есть возможность входа в меню навигации (для загрузки системной инфы) то все просто. Если же нет доступа в меню навигации и сброс до заводских не помагает, тогда нужен сервис (официальный или частник с навыками).
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Как обновить навигацию на медианав?

Сообщение Эндрю »

space-cat писал(а):Щось людське как минимум 500 уев.но думаю что не пожалееш, :)
Доречі, станом на квітень 2018 на аліекспрес можна знайти аппарати на андроіді від 210 $. Та й в Україні є вже такі ціни на 2-ух дюймові магнітоли. Пошук в мережі вам допоможе.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Igora
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 02 янв 2019, 08:13
Откуда: Lemberg
Модель автомобиля: ---
Страна, Город: ---
Поблагодарили: 3 раза

Re: Как обновить навигацию на медианав?

Сообщение Igora »

Эндрю писал(а):Скачать с оф. сайта https://renault.naviextras.com/shop/portal тулбокс, установить на комп. Далее по инстукции. https://renault.naviextras.com/shop/por ... de=Toolbox
Вітаю) В мене карти тільки Франція і Монако. воно тільки їх оновлює. Нових не добавляє. Наскільки я розібрався нові - платні. Вроді Європа 118у.о. Де можна дешевше? Хто що порадить?
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Как обновить навигацию на медианав?

Сообщение Эндрю »

Ну, всі відповіді лежать на поверхні - тобто в сусідніх гілках форума. Але я ще раз поясню - Медіанав, це пристрій який працює на
п. з. Віндовс (для мобільних версій). Поверх вінди встановлена ліцензійна прога від угорської компанії NNG. В автосалоні при продажі авто прописують карти країни в якій продається авто, а також ще одна або дві сусідні країни. Карти цих країн можна обновити через тулбокс Навіекстра (інфа вже була описана на нашому форумі). Оскільки прога ліцензійна то карти інших країн, які ви бажаєте додати, доведеться купити (і досить не дешево) через тулбокс.
Варіантів вирішення проблеми є три і всі вони описані на форумі.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Как обновить навигацию на медианав?

Сообщение Эндрю »

1. Встановити медіаскін (безкоштовна), яка дасть можливість встановити сторонні навігаційні програми.
2. Встановити Медіанав (платна), але з підтримкою від розробника і значно більшим функціоналом. Вона також дозволить встановити альтернативні навігаційні програми або ж, через тоталкомандер, можна додати карту будь якої країни в штатний навігатор (однак це є порушенням авторського права і при спробі оновлення через тулбокс вам можуть стерти всі наявні карти, у мене так було :( ) ).
3. Демонтувати медіанав, продати і придбати собі пристрій на п.о. Андроід, який матиме повний функціонал планшету.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ - перші два пункти ви виконуєте на власний розсуд ,оскільки це є втручанням в роботу пристрою, то ви самі несете відповідальність за всі можливі наслідки.
Усю необхідну інфу про медіаскін та менаврус можна знайти у нас на форумі або в мережі.
Удачі.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Ответить

Вернуться в «Аудио/Видео/Противоугонные средства»