Вентиляция салона.

Обсуждение кузова и салона, антикор, внутренняя отделка, вибро-шумоизоляция
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Rulyk »

може вони дозволять зробити цей отвір без втрати гарантії
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Эндрю »

Тут не все так просто - салон не запотіває, отже вентиляція Є. А те що дверима треба сильніше грюкати - так це ж бюджетне авто. То в Лексусі є дотяжка дверей (якщо з першого разу не закрив - машина автоматично дотягує двері ), а ми можемо ще раз хлопнути. Думаю ніхто нічого різати не буде, хіба сам на свій страх і ризик.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Вентиляция салона.

Сообщение Rulyk »

у мене при семи пасажирах салон потіє сташно. А зимою ще й намерзає, те що запотіло.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Эндрю »

У продовження теми. Вчора переглядав відео процесу зборки наших авто на заводі. Вент отвори є на зовнішніх крилах , правда не зрозуміло чим вони його прикрили в кінцевому варіанті. :o
Вложения
вент.jpg
вент.jpg (45.34 КБ) 14902 просмотра
Безымянный~1.jpg
Безымянный~1.jpg (47.71 КБ) 14902 просмотра
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
p_erec
Сообщения: 53
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 13:37
Откуда: Луцьк, Україна

Re: Вентиляция салона.

Сообщение p_erec »

Rulyk писал(а):у мене при семи пасажирах салон потіє сташно. А зимою ще й намерзає, те що запотіло.
в мене теж цієї зими почали потіти і замерзати вікна в салоні, довго думав, що зробити.. правда рішення прийшло як завжди не гадано - включив подачу повітря з вулиці (там де вмикається потужність вентилятора) тоді вікна перестали сильно потіти та замерзати.
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Rulyk »

Та у мене подача повітря з вулиці і все-рівно потіло. Потрібно було вмикати вентилятор на "3", або і на "4". А гул при цьому, як в літаку.
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Rulyk »

Эндрю писал(а):У продовження теми. Вчора переглядав відео процесу зборки наших авто на заводі. Вент отвори є на зовнішніх крилах , правда не зрозуміло чим вони його прикрили в кінцевому варіанті. :o
Продовжимо. Розкажіть-но, як знімати круглі кліпси на обшиці, щоб їх не поламати? Ті що зліва і зправа багажних дверей.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Эндрю »

Просто похитуючи з невеликою амплітудою тягнути на себе. Попередньо знявши ущільнювач дверей. Там кліпса має принцип йоршик (їжака). Поламати складно, головне повільно тягнути.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Rulyk »

В понеділок був на ТО, і коли машину підняли, то зміг розгледіти той отвір на зовнішній стороні крила, який показав на картинці Ендрю.
Там стоїть клапан з резиновою мембраною, яка намертво не зафіксована. Крізь неї пальцями я намацав тканину внутрішньої оббивки (ця, що щось середнє між войлоком і ватою). Випаде час і, нарешті, залізу зсередини. А поки спроба фотки клапана, оскільки сенсорним телефоном дуже тяжко сфотографувати зсередини в такому важкодоступному місці.
Вложения
klapan.jpg
klapan.jpg (246.19 КБ) 14677 просмотров
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Вентиляция салона.

Сообщение Rulyk »

Сьогодні знімав обшивку, справа, де намацав клапан. Під обшивкою, в місці де висить домкрат, є дві дзюрочки розміром десь 2Х2см, через які видно той тамий войлок, про який я писав. Також є невеликий отвір біля системи кріплення механізма паска безпеки. Зліва взагалі немає маленький отворів, проте є пил (фото). Значить повітря якось рухається, але, на мою думку, отворів недостатньо.
Що робити - не знаю, але якось воно не так, як має бути.
Вложения
123.jpg
123.jpg (157.58 КБ) 14650 просмотров
Ответить

Вернуться в «Кузов и салон»