Канал для слива воды.

Обсуждение кузова и салона, антикор, внутренняя отделка, вибро-шумоизоляция
Ответить
Ksander2011
Сообщения: 139
Зарегистрирован: 12 янв 2014, 13:21
Откуда: Коростышев Житомирская обл.
Контактная информация:

Канал для слива воды.

Сообщение Ksander2011 »

После обильных дождей обнаружил забитый канал под левым дворником. Буду чистить на ТО-3.
Изображение
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Канал для слива воды.

Сообщение Rulyk »

дуже забивається мілким листям, типу акації.
Ksander2011
Сообщения: 139
Зарегистрирован: 12 янв 2014, 13:21
Откуда: Коростышев Житомирская обл.
Контактная информация:

Re: Канал для слива воды.

Сообщение Ksander2011 »

Можно самому продувать воздухом. Периодически.
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Канал для слива воды. Вода в салоне

Сообщение Morozko »

Доброго вечора всім. Поділюся тим як у мене потрапляла вода в салон.
Після дуже сильної зливи зауважив, що в мене в салоні на ковриках з'являється вода. Не розумів звідки?! :? Після менших дощів, коли виїзджаю з подвір'я (а там є нахил вправо) з під правого колеса виливається вода - витікає біля правого брозговика і досить не малий об'єм. При цьому коли починаєш рухатися чути хлюпання води за торпедою, під лобовим склом. Почав шукати, бо це не добрий знак. Зняв "жабо" - ту пласмаску, яка знизу вздовж лобового скла. Десь на форумі Ендрю пояснював як це зробити, не буду повторюватися. І що виявив? У нас через отвори в жабо (які вище видно на фото в цій рубриці і виставив Ksander2011) стікає вода і має розтікатися на дві сторони і через резинові клапани має витікати вниз, прямо на підкрилки передніх коліс і витікає дійсно біля брозговиків.
Далі все в фото:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение



Отже, вода з'являлася через те, що клапан зі сторони водія не правильно стояв і закривав, а не випускав воду. Коли машина стояла під сильним дощем рівень води піднімався і через один отвір, зі сторони пасажира, не встигала витікати. Тому через отвір де йде забір повітря в салон вода потрапляла на коврики. Тепер проблема зникла. :D Правда на другу сторону я не ставив клапан, бо по ціні подивився, що він біля 1 000,00 грн :shock: . Може десь на розборку заїду, або аналог знайду, бо за дорого. Але в принципі і без нього можна. Якби у нас не було підкрилок на передніх колесах, то без клапана болото з коліс потрапляло б в простір кузова під жабо і клапан від цього захищає. От така була проблема.
Гарного всім вечора і доброго здоров'я!

PS: номер клапана 781965041R
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Канал для слива воды.

Сообщение Morozko »

Доброго вечора форумчани. Незнаю чому але пропали фото з PicUA :shock: , тому виправляю ситуацію і в своїх повідомленнях відновлюю фото :D .
Ответить

Вернуться в «Кузов и салон»