Зїхав салон в центр

Обсуждение кузова и салона, антикор, внутренняя отделка, вибро-шумоизоляция
Ответить
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Зїхав салон в центр

Сообщение Diesel Draft »

Привіт. В мене салон почав вискакувати з уплотнювачів. Но якоби задача не важка, втягнути їх назад. Але я помітив, що салон стягнувся в середину. Це навіть видно по кріслу (остання фотографія). Дирка не по середині, я зїхала в центр. Відповідно вставляється з дуже сильним натягом і фактично майже зразу вискакує назад.

Хтось стикався? Є ідеї я зробити?
IMG_2631.jpeg
IMG_2631.jpeg (226.41 КБ) 18369 просмотров
IMG_2630.jpeg
IMG_2630.jpeg (175.19 КБ) 18369 просмотров
IMG_2632.jpeg
IMG_2632.jpeg (216.17 КБ) 18369 просмотров

П.С. Машину помив, вона в мене не завжди така грязна :)
watermaxim
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 15 июл 2016, 02:39
Откуда: Днепр
Благодарил (а): 14 раз

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение watermaxim »

У меня с пассажирского места постоянно выскакивала...подклеил суперклеем гелем, главное не испачкать оббивку а то не уберешь потом.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение Diesel Draft »

Короче, вчора виявив порваний ковралін в ногах заднього пасажира. Так порваний, ніби хто прорізав.


Скільки взагалі коштує заміна ковраліну на нашу машину?
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение Эндрю »

Заміна напольного покриття в авто відбувається вкрай рідко, тому навряд хтось з користувачів зможе відповісти на це питання.
Мабуть швидше буде знайти в своєму регіоні компанію яка надає відповідні послуги і дізнатись ціну у них.
Або зайнятись ремонтом самому, є така річ як ковролін на самоклеючій основі, можна погуглити, в мережі є безліч відео як відновити поверхню ковроліну в автомобілі.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение Morozko »

Всім привіт.
Давно нічого не писав на форумі, бо реально машина не ломається. А проблему з салоном теж маю, думаю як і всі. Можливо це пов'язано з тим, що машина бюджетного сегменту. Мені це не подобалося, тому влітку знайшов час виправити це і виставляю фото, того що я зробив. Просто кажучи я на 1 сантиметр підняв підлогу за рахунок того, що наклеїв ще один шар пінопласту. Вибрав екструдований (синій), так як він міцніший від звичайного білого (у нас під ногами білий і в мене на водійському місці поломався на шматки).

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ось таке вибрав вирішення і тепер біля порогів ковролін не вилазить за резиновий ущільнювач. Я задоволений. Всім гарного настрою.
Последний раз редактировалось Morozko 21 окт 2021, 18:59, всего редактировалось 1 раз.
Laperuzo
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 28 сен 2020, 07:42

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение Laperuzo »

Наверно, подкладывание пенопласта хорошо и тем, что расстояние от пола до педалей меньше, и ноги не так устают?
yarkul
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 04 май 2019, 19:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение yarkul »

Morozko писал(а): 20 окт 2020, 14:25 Всім привіт.
Давно нічого не писав на форумі, бо реально машина не ломається. А проблему з салоном теж маю, думаю як і всі. Можливо це пов'язано з тим, що машина бюджетного сегменту. Мені це не подобалося, тому влітку знайшов час виправити це і виставляю фото, того що я зробив. Просто кажучи я на 1 сантиметр підняв підлогу за рахунок того, що наклеїв ще один шар пінопласту. Вибрав екструдований (синій), так як він міцніший від звичайного білого (у нас під ногами білий і в мене на водійському місці поломався на шматки).

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ось таке вибрав вирішення і тепер біля порогів ковролін не вилазить за резиновий ущільнювач. Я задоволений. Всім гарного настрою.
А можна фото виложити десь на інший ресурс, бо їх тут не видно :(
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Зїхав салон в центр

Сообщение Morozko »

Дякую yarkul . Здається виправив. Не знаю з чим пов'язано зникнення фото :(
Ответить

Вернуться в «Кузов и салон»