Автосигналізація

Установка музыки, сигнализации, обсуждение автомобильной аудио- и видео-аппаратуры
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Автосигналізація

Сообщение Diesel Draft »

сигналку мені не поставили, не змогли. Деталі потім розповім
Dimetrios
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 18:56

Re: Автосигналізація

Сообщение Dimetrios »

Diesel Draft писал(а):сигналку мені не поставили, не змогли. Деталі потім розповім
Ставити треба дешеву "двосторонку", підв'язуватись до кнопки керуванням ЦЗ, через 6 діодів. Приїздіть до мого Віталія у Дніпропетровськ - 900 грн.і все буде добре.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Автосигналізація

Сообщение Diesel Draft »

Корче сигналка не хоче працювати з CAN в Рено. Ділер Рено не здивований, каже що з Lodgy всі відказуються працювати. Офіційни ділер Пандори, де я купив і який сказав що воно підійде не відписує і не бере трубку.

Продаю тепер
http://olx.ua/obyavlenie/prodam-srochno ... kwPDS.html
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: Автосигналізація

Сообщение Djes »

Всмысле не хочет работать с сan только в Лоджи или вообще с рено? А че там такого особенного ?
А пандоровский дилер конечно г... мало того что сказал подойдет так теперь морозится :twisted:
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: Автосигналізація

Сообщение Djes »

А если другую gsm сигналку брать интересно будет работать?
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Автосигналізація

Сообщение Diesel Draft »

Домовився з ділером Пандори віддати на реалізацію. Під відсоток.

Ділер Рено сказав, що рено не особливо дружить з кан сигналізаціями, тут би щось попроще. Деякі рено є в списку, які підтримуються. Нашої нема
Dimetrios
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 18:56

Re: Автосигналізація

Сообщение Dimetrios »

Djes писал(а):А если другую gsm сигналку брать интересно будет работать?
На Алиэкспресс gps-локатор - 12 долларов, с SIM- картой, управляется СМС. Будет работать.
Indik
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 19:30

Re: Автосигналізація

Сообщение Indik »

Привіт! Я на Лоджі 2016 встановив саме Пандору 3910, по CAN встала, в оф.центрі Пандори в Києві. Машини в списку не було, що трохи здивувало майстра, сказав що на крайній випадок можна встановити "по аналогу", але все вийшло і так.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Автосигналізація

Сообщение Diesel Draft »

Indik писал(а):Привіт! Я на Лоджі 2016 встановив саме Пандору 3910, по CAN встала, в оф.центрі Пандори в Києві. Машини в списку не було, що трохи здивувало майстра, сказав що на крайній випадок можна встановити "по аналогу", але все вийшло і так.

Та я в цей центер з Львова спеціально на день швидше приперся (їхав на чемпіонат), заплатив за квартиру. Хлопці повзились і сказали що вона не стане нік. Перед тим по телефону запевнили що вже ставили і поставлять без проблем. Я вгробив робочий день, 600 грн за квартиру, кучу палива по Києву....в результаті воин мернули навіть не повну суму за сигналку.
Пропонували по аналогу поставити. Але я не готовий був чекати два дня.
Indik
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 19:30

Re: Автосигналізація

Сообщение Indik »

Diesel Draft писал(а):Та я в цей центер з Львова спеціально на день швидше приперся (їхав на чемпіонат), заплатив за квартиру. Хлопці повзились і сказали що вона не стане нік. Перед тим по телефону запевнили що вже ставили і поставлять без проблем. Я вгробив робочий день, 600 грн за квартиру, кучу палива по Києву....в результаті воин мернули навіть не повну суму за сигналку.
Пропонували по аналогу поставити. Але я не готовий був чекати два дня.
В Києві три пандорівських центри, ти в якому був? Може просто майстер криворукий попався, всяке буває. Я сигналку брав у них на місці, тому попередньо не платив нічого, тільки після встановлення.
Ответить

Вернуться в «Аудио/Видео/Противоугонные средства»