Штатный датчик наружной температуры

Ответить
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Штатный датчик наружной температуры

Сообщение Morozko »

Bond0747 писал(а):Оооо.... Друзі. Ця функція включається на бортовому компютері, офіціали цього навіть і незнають, у деяких навіть бк навіть неактивований (показує пару параметпів і все), бк стоїть у всіх але на базових моделях його не вмикають.... додатково можна включити навколишню темпервтуру, підсвітку панелі приборів автоматично при ходових вогнях, ...... Відключення задньої чітки при вкл. задньої передачі ... і тому подібне... Все це можливо за допомогою ELM 327 та програмки ddt4all!
Хто в Києві підїзжайте покажу як це робиться. А взагалі вся інфа на драйв2 про ддт, розберіться і щастя вам + ютуб. Там неймовірно багато налаштувань! Доречі індикатор палива в баці (налаштування) там також є.
Bond0747 привіт.
Ти писав про зовнішню температуру. Може підкажеш: я пробував включити цю функцію за допомогою КЛІПа, але пише "обрыв цепи". Що може бути? І як лікується? Дякую.
Аватара пользователя
tonice
Сообщения: 103
Зарегистрирован: 03 мар 2014, 06:41

Re: Штатный датчик наружной температуры

Сообщение tonice »

Bond0747 писал(а):Оооо.... Друзі. Ця функція включається на бортовому компютері, офіціали цього навіть і незнають, у деяких навіть бк навіть неактивований (показує пару параметпів і все), бк стоїть у всіх але на базових моделях його не вмикають.... додатково можна включити навколишню темпервтуру, підсвітку панелі приборів автоматично при ходових вогнях, ...... Відключення задньої чітки при вкл. задньої передачі ... і тому подібне... Все це можливо за допомогою ELM 327 та програмки ddt4all!
Хто в Києві підїзжайте покажу як це робиться. А взагалі вся інфа на драйв2 про ддт, розберіться і щастя вам + ютуб. Там неймовірно багато налаштувань! Доречі індикатор палива в баці (налаштування) там також є.

можно где-то пересечься?
а вот и он Lodgy 1,5 Dci priv.
docstat
Сообщения: 97
Зарегистрирован: 20 окт 2018, 09:34
Модель автомобиля: Lodgy 2018
Страна, Город: Україна
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 14 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры

Сообщение docstat »

Morozko писал(а): 22 янв 2019, 15:56 Ти писав про зовнішню температуру. Може підкажеш: я пробував включити цю функцію за допомогою КЛІПа, але пише "обрыв цепи". Що може бути? І як лікується? Дякую.
Нет внешнего датчика температури. Вот и обрыв цепи.
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры

Сообщение Morozko »

Всім привіт, сьогодні мені зробили зовнішню температуру - виявляється у мене не було дротів від датчика, що на правому зеркалі (знизу маленька випуклість), до панелі приборів. Видно це особливість бюджетних авто: датчик стоїть, в комп'ютері ця функція передбачена, а на проводах зекономили :cry: . Електрик кинув провід і тепер маю зовнішню температуру на панелі. Десь півдня провозився.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры.

Сообщение Эндрю »

Опа, а це цікаво.
Бо в моєму авто теж в правому дзеркалі є випуклість, був у офів сказали що сигналу немає, а дзеркало знімати я не ризикнув.
Як знімали дзеркало? Я теж хочу глянути чи є в мене цей датчик.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры.

Сообщение Morozko »

Дзеркало знімати не потрібно. З середини на дверці, навпроти дзеркала, є трикутна пласмаска. Її потрібно зняти. Вона тримається зверху на кліпсі, а знизу на двох фіксаторах, які стають в отвори. Підковернути в районі кліпси пласмасовим інструментом (щоб краску на дверях не лущити) і буде видно одразу фішку. Електрик спочатку кинув кабель на пряму від фішки до знятої панелі приборів і на панелі визначив, які піни треба під'єднати. Переконавшись, що все правильно знайшов, вже тоді знімав карту на дверях і прокладав дріт. Для зручності прокладання також зняв бардачок і магнітолу. Правда тут я фото звіту не надам, бо робив не я. Але суть описав. Тепер, щоб бачити температуру, потрібно проклацати на кнопці (перемикач дворніків) до потрібного режиму - у мене це тепер останній режим. В діапазоні від +3 до -3 цифри мигають, сигналізуючи, що можлива ожеледиця (гололед).

Доречі в мене теж комп'ютер писав: "обрыв цепи". Не зовсім обрив - її просто немає! :D
Последний раз редактировалось Morozko 16 ноя 2021, 05:29, всего редактировалось 4 раза.
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры.

Сообщение Morozko »

Все що міг зібрати з фоточок:

Изображение

Изображение

Єдине що номер щитка (панелі) приборів сфоткав - 248103932R

Изображение

А це готовий результат:
Изображение
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры

Сообщение Эндрю »

Усе зрозумів.
Дуже дякую.
Висновок - встановили датчик (а він під тисячу гривень коштує), але зекономили 100 грн на проводці.
Дивна економія від Рено :shock:
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
yarkul
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 04 май 2019, 19:42
Благодарил (а): 5 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры

Сообщение yarkul »

Маємо таку ситуацію: авто стоїть якийсь час, температуру показує коректно.
Починаємо їхати, через деякий час температура піднімається на 2-3 градуси від реальної.
Яка може бути причина в некоректних показах датчика? Не думаю що тепло від двигуна може так впливати.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Штатный датчик наружной температуры

Сообщение Эндрю »

Складно уявити що саме впливає на показ, тепло двигуна точно НІ,
оскільки ШТАТНИЙ датчик зовнішньої температури розташований в нижній частині правого дзеркала заднього огляду. :roll:
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Ответить

Вернуться в «Электрика»