Попал в ДТП

Ответить
krumas
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 ноя 2018, 13:41

Попал в ДТП

Сообщение krumas »

Парни , я дтп на днях попал , со мной все ок, но вот тачка пострадала
Прошу помощи в примерном оценке ущерба . Стукнули меня в левый бок
Из внешних - помят капот , бампер
Так же радиатор потек , никто не в курсе, сколько примерно будет стоить ремонт? Такой же модели ? - https://china-avto.com.ua/zapchasti_rad ... 454-64060/
Ну и покраска
Последний раз редактировалось krumas 24 ноя 2018, 20:14, всего редактировалось 2 раза.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Попал в ДТП

Сообщение Эндрю »

Сочувствую Вашей неприятности. Пользователи форума это такие же водители как Вы, поэтому проще обратится к специалистам по ремонту, чем ожидать советов от людей, которые в этом не компетентны, тем более не видели масштаб повреждения.
Удачи.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
krumas
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 ноя 2018, 13:41

Re: Попал в ДТП

Сообщение krumas »

спасибо!
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Попал в ДТП

Сообщение Morozko »

Мої теж співчуття. Місяць тому мене теж стукнули в ліву задню частину. Тому розумію. Ціни різняться: як домовитеся з майстрами, чи маєте добрих знайомих, наскільки вони якісно роблять - це все впливає на ціну. В мене, наприклад, друг робив, то мені лише 2000,00 грн обійшлося. А так кажуть одна деталь 50 зелених. Тобто якщо капот і бампер, то це 100 доларів плюс матеріал: краска, лак, шпаклівка теж десь десь 600-1000 грн. Ендрю правий: оцінити може тільки майстер і то після "вскритія". Бо у мене мало бути 1400,00, а роботи з рихтовкою виявилося більше після того як бампер зняли. Завжди є підводні камені :? . Гарного ремонту.
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Попал в ДТП

Сообщение Morozko »

Пізніше буде більше часу виставлю фото і деяку інформацію, яка думаю буде цікава форумчанам.
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Попал в ДТП

Сообщение Morozko »

Знайшов час щоб відписатися про ремонт. Поділюся тим що думаю знадобиться (хоча хай вас ніхто не стука і живеться спокійно). Стукнули мене в задню ліву частину там де кріпиться бампер і крило. Машина стояла на парковці, якийсь п'яненький стукнув і втік.
Тут видно на скільки мене посунули:
Изображение

На цих фото наслідки удару:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

В принципі могло бути і гірше ;)


А тут запчастина яку прийшлося замовити, щоб виправити ситуацію - це кріплення для бампера і його каталожний номер 85 04 58 989R:

Изображение
Изображение
Изображение

Знайшов інформацію з каталожними номерами по задній частині: бампер, різні кріплення, доречі видно як кріпиться бампер:

Изображение


Нехай не буде аварій!!! :P
Anton4ik
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 04 дек 2018, 17:41

Re: Попал в ДТП

Сообщение Anton4ik »

Не приятная ситуация, что уж тут сказать........
Ответить

Вернуться в «Разное»